MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐT, PROJEKT ÉS TERMELÉS IRÁNYÍTÓT KERESÜNK!

Kommunikatív, precíz, önállóan dolgozni tudó munkatársat keresünk műszaki előkészítő, projekt és termelés irányító beosztásba.
Legyen a munkatársa egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnak!

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett munkavégzés
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök (okos telefon, notebook, szoftver előfizetések
  • fiatalos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • tervrajzok, műszaki leírások ismerete, értelmezése
  • projektek előkészítése
  • árajánlatok készítése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • munkafolyamatok koordinálása
  • termelés folyamatos ellenőrzése

Szakmai elvárás:

  • építész technikusi végzettség (magas és mélyépítő technikus)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • felelős műszaki vezetői engedély

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

szinvonalbau@szinvonalbau.hu